*Dark Moon*
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
*Dark Moon*

Tot ce este legat de S4 League Gasiti aici ^_^
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu betivi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[Admin]Baltazar
Admin
Admin
[Admin]Baltazar


Mesaje : 131
Puncte : 216
Reputatie : 36
Data de inscriere : 30/07/2011

Bancuri cu betivi Empty
MesajSubiect: Bancuri cu betivi   Bancuri cu betivi Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 12:37 pm


Un tip stătea în barul unui hotel şi vede o tipă mişto la o altă masă. Cheamă chelnerul şi îi spune să o invite la masă la el. Chelnerul se întoarce:
- Domnişoara a zis că nu poate să vină fiindcă ca are proteze noi la picioare şi îi scîrţîie, dar poate vreţi să mergeţi dv. la masa ei!
Tipul se duce, stau de vorbă şi la sfîrşit o invită în camera lui de hotel. Tipa refuză tot pe motiv că-i scîrţîie protezele şi-l invită în tufişuri. Merg în tufişuri, tipul îi ia picioarele la subraţ şi începe să o f**ă.
Doi beţivi mai încolo:
- Ia uite, bă! Ăla e mai beat decît noi: f**e o roabă
Sus In jos
[Moderator]Faithless
SuperModerator
SuperModerator
[Moderator]Faithless


Mesaje : 148
Puncte : 180
Reputatie : 10
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Slatina, Olt

Foaie de personaj
Hai la joaca:

Bancuri cu betivi Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu betivi   Bancuri cu betivi Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 2:21 pm

Trei narcomani sunt inchisi la parnaie, unu era pe hero, unu pe coca si unul pe canabis ...auzind ei de un gardian corupt care le poate aduce fiecaruia drogul preferat ..... il mituiesc iar acesta la aduce drogurile. Acestia dupa ce se drogheaza ii trec gandurile de evadare cel pe heroina zice:
-Mai acuma sap un tunel si ies pe dincolo .... in 10 minute am scapat!
.....cel pe coca zice:
- 10 minute e prea mult .... rup eu gratiile acuma si-n 2 minute am scapat!
...cel pe canabis zice:
- Baa .... ce va agitati atata, ce nu-i bine aici?
Sus In jos
https://darkmoon.forumgratuit.ro
 
Bancuri cu betivi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Dark Moon* :: Pe langa Subiect :: Bancuri-
Mergi direct la: