*Dark Moon*
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
*Dark Moon*

Tot ce este legat de S4 League Gasiti aici ^_^
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu tigani

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
[Moderator]Faithless
SuperModerator
SuperModerator
[Moderator]Faithless


Mesaje : 148
Puncte : 180
Reputatie : 10
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Slatina, Olt

Foaie de personaj
Hai la joaca:

Bancuri cu tigani Empty
MesajSubiect: Bancuri cu tigani   Bancuri cu tigani Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 3:01 pm

UN AMERICAN,UN ITALIAN SI UN TIGAN VOR SA VADA CIINE STA CEL MAI MULT IN COCINA UNUI PORC.INTRA AMERICANU STA DOUA,TREI ZILE SI IESE; -PAH,CE PPUTE PORCU ASTA. INTRA ITALIANU SI STA SAPTAMANA DOUA TREI SI IESE.SPUNE: -PAH CE PUTE PORCU ASTA. INTRA TIGANU STA O LUNA DOUA TREI,DAR IESE PORCU SI ZICE: -PAH CE PUTE TIGANU ASTA.
Sus In jos
https://darkmoon.forumgratuit.ro
[Admin]Baltazar
Admin
Admin
[Admin]Baltazar


Mesaje : 131
Puncte : 216
Reputatie : 36
Data de inscriere : 30/07/2011

Bancuri cu tigani Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu tigani   Bancuri cu tigani Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 9:43 pm

O ţigancă se duce la teatru. La întoarcere, ţiganul o întreabă:
- Cum a fost, fă, la teatru?
- Stai să-ţi povestesc. La intrare, toată lumea ţinea beletele în mînă, asa că l-am scos şi eu. La uşă, unul mi-a rupt beletul. Am vrut să ţip, dar, cum nimeni nu ţipa, n-am mai ţipat nici io. Am intrat, m-am pus pe scaun şi deodată s-a stins lumina. Am vrut să ţip, dar, cum nimeni nu ţipa, n-am mai ţipat nici io. La un moment dat, ăla de stătea lîngă mine, mi-a bagat mîna în p***ă. Am vrut să ţip, dar, cum nimeni nu ţipa, n-am mai ţipat nici io.
- Lasă asta, fă. Piesa, piesa cum a fost?
- Mult mai mare decît a ta!
Sus In jos
Cr4zy
Nou Venit
Nou Venit
Cr4zy


Mesaje : 26
Puncte : 26
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Slatina,Romania

Bancuri cu tigani Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu tigani   Bancuri cu tigani Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 12:18 am

Naste nevasta tiganului.
Disperat, acesta fuge sa aduca doctorul. Doctorul intra in casa tiganului unde era intuneric bezna si ii cere acestuia sa aprinda o lampa mai aproape de piranda ca sa o poata mosi.
Incepe nasterea. Doctorul incepe si scoate 1,2,3 copii.
Disperat, tiganul (care mai avea 4 puradei) exclama:
-Dom`doctor, mai bine stingem lampa ca astia trag la lumina ca mustele....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri cu tigani Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu tigani   Bancuri cu tigani Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri cu tigani
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Dark Moon* :: Pe langa Subiect :: Bancuri-
Mergi direct la: