*Dark Moon*
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
*Dark Moon*

Tot ce este legat de S4 League Gasiti aici ^_^
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu Nebuni

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[Admin]Baltazar
Admin
Admin
[Admin]Baltazar


Mesaje : 131
Puncte : 216
Reputatie : 36
Data de inscriere : 30/07/2011

Bancuri cu Nebuni Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Nebuni   Bancuri cu Nebuni Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 9:45 pm

Un inspector de sănătate vizitează un spital de nebuni. Cum toată ziua a fost ocupat cu alte treburi, ajunge la spital mai spre seară. Intră în spital şi urcă spre biroul directorului, care era la etajul trei. Ca în toate spitalele româneşti, şi în acesta pe casa scării nu era nici un bec, deci era pe acolo întunericu'. Şi cum urca el, ajunge la etajul întîi, acolo pac! se trezeşte cu un şut în c*r... dar nu vede pe nimeni. La etajul următor, la fel... cînd ajunge la trei primeşte trei şuturi. Pînă la urmă, ajunge tipu' la director în birou şi-l întreabă furios care-i treaba cu şuturile.
- Aaa, zice directorul, ăsta e modul nebunilor de a spune "bună ziua".
- Dar la etaju' trei am primit trei şuturi!
- Da, aveţi dreptate, dar v-aţi întîlnit cu bîlbîitu'...
Sus In jos
Cr4zy
Nou Venit
Nou Venit
Cr4zy


Mesaje : 26
Puncte : 26
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Slatina,Romania

Bancuri cu Nebuni Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu Nebuni   Bancuri cu Nebuni Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 12:17 am

Doi nebuni mergeau prin desert,unul cara in spate un butoi si celalalt cara o usa de masina.
-Tu, de ce cari cu tine butoiul?
-Pai cand mi-e sete mai beau cate o gura de apa. Dar tu de ce cari usa aia de masina in spate?
-Pai, mie cand mi-e cald mai deschid geamul...
Sus In jos
 
Bancuri cu Nebuni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Dark Moon* :: Pe langa Subiect :: Bancuri-
Mergi direct la: